Przejście do sekcji:

Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Czym jest spis?

  Czym jest spis?

  Spis ludności to – jak podaje Encyklopedia PWN – podstawowe badanie i źródło danych z zakresu statystyki ludności, które ma na celu zebranie informacji o jej stanie i strukturze wg ustalonych cech demograficznych i społeczno-zawodowych, w oznaczonym momencie, na określonym terytorium.

 • Przerwy dostawie energii elektrycznej

  Przerwy dostawie energii elektrycznej

  Energa Operator uprzejmie informuje, że w związku z pracami prowadzonymi przy urządzeniach elektrycznych zostaną pozbawieni napięcia następujący odbiorcy: 

  26.04.2021

  07.30-12.00 Stacja Górsk 5 obw.500 , ul. Prosta, Spacerowa

  27.04.2021

  08.00-13.00 Stacja Stary Toruń obw.200 , ul. Szeroka

 • Od kwietnia wyższe kwoty jednorazowych odszkodowań z ZUS-u

  Od 1 kwietnia obowiązują nowe, wyższe kwoty jednorazowych odszkodowań z tytułu wypadku przy pracy lub choroby zawodowej. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu przysługuje 1033 zł brutto. Wcześniej była to kwota 984 zł brutto.

 • Rekrutacja do Teleopieki w gminie Zławieś Wielka

  Rekrutacja do Teleopieki w gminie Zławieś Wielka

  Rozpoczyna się nabór osób chętnych do udziału w  projekcie dla osób starszych  (od dnia 19 kwietnia 2021 roku). 10 seniorów otrzyma specjalne opaski, dzięki którym będą mieć zapewnioną całodobową (7 dni w tygodniu)  TELEOPIEKĘ.

 • Odbiór artykułów żywnościowych

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Złejwsi Wielkiej informuje, że artykuły żywnościowe w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym - wydawane będą dla zakwalifikowanych mieszkańców gminy Zławieś Wielka przez Toruńskie Centrum Caritas

 • Mobilna opiekunka środowiskowa

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Złejwsi Wielkiej  poszukuje mobilnej opiekunki środowiskowej do świadczenia usług domowych w miejscu zamieszkania podopiecznych w ramach umowy zlecenia.

 • Jak wziąć udział w spisie?

  Jak wziąć udział w spisie?

  W związku z rozpoczęciem Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 i jego wydłużeniem do 30 września br. uprzejmie informujemy, że podstawową metodą realizacji obowiązku spisowego jest samospis poprzez aplikację.

Stronicowanie