Przejście do sekcji:

Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Bezpieczna wizyta w ZUS przez internet

  Klienci, którzy chcą szybko i sprawnie skontaktować się z ZUS-em mogą skorzystać z e-wizyty. Dzięki niej bez wychodzenia z domu załatwią większość spraw w urzędzie.  

 • Zapraszamy do zapoznania się z warunkami ubiegania się o dofinansowanie oraz dokumentami konkursowymi

  Zapraszamy do zapoznania się z warunkami ubiegania się o dofinansowanie oraz dokumentami konkursowymi (dostępne na stronie internetowej www.zakolewisly.pl), życzymy wielu wspaniałych pomysłów na działania skierowane do naszych mieszkańców.

  Wspólnie wyzwalajmy pozytywną energię!!!

  Termin naboru

  Wnioski należy składać w terminie 13 czerwca do 13 lipca 2024 r.

  Jak  złożyć wniosek?
  Wnioski składane są wyłącznie za pomocą generatora społecznego: https://generatorspoleczny.pl/

  Wnioski w Programie składać mogą organizacje pozarządowe i grupy nieformalne działające na obszarach gmin: Dąbrowa Chełmińska, Kijewo Królewskie, Unisław i Zławieś Wielka

  Termin realizacji projektów

  Projekty, które otrzymają dofinansowanie będą mogły być realizowane między 1 września  2024 a 31 grudnia 2024 i trwać od 2 do 4 miesięcy.

  Dofinansowanie

  Dofinansowanie 1 grantu maksymalnie 3.000,00 zł.

  Zapraszamy do korzystania z bezpłatnego doradztwa !!!

  Kontakt w sprawie wniosków:

  Anna Pawlak koordynator programu „Działaj Lokalnie” Lokalna Grupa Działania „Zakole Dolnej Wisły”, nr tel. 605-889-578, adres mailowy : a.pawlak@zakolewisly.pl

  Patrycja Łada Asystent Koordynatora programu „Działaj Lokalnie” Lokalna Grupa Działania „Zakole Dolnej Wisły”, nr tel. 796-757-161, adres mailowy : p.lada@zakolewisly.pl.

  Cel programu

  1.      Głównym celem Programu jest wspieranie i aktywizowanie lokalnych społeczności na terenach wiejskich i w małych miastach poprzez realizację projektów obywatelskich, które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych i poprawie jakości życia oraz przyczyniają się do budowy kapitału społecznego i dóbr wspólnych.

  2.      W ramach Programu oferowane jest wsparcie finansowe, ale przede wszystkim merytoryczne, dla aktywnych społeczności lokalnych, których członkowie sami definiują własne potrzeby i podejmują wspólne działania.

   

  wd31FQDJvs8dgVBZnNwCINnpbUcgVBYNANna2hEIbX4VAMnagSMQKldNBUCyduAIhMqnxzsAJHvy0BEIlbPhHgDJRgeOQMgGA9hgbDCADcYGA2CDscEANhgbDIANxgYD2GBsMAA2GBsMYIOxwQA2GGwwgA3mn9zgj7tPAUj26LkjEPoB6lWI9bdz0i4AAAAASUVORK5CYII=

   

   

 • W Rozgartach od poniedziałku 15 lipca 2024r. autobusy linii nr 131 kursować będą z pominięciem przystanków

  W związku z pracami drogowymi na ulicy Leśnej w Rozgartach od poniedziałku 15 lipca 2024r. autobusy linii nr 131 kursować będą z pominięciem przystanków: „Kwiatowa”, „Stara Szkoła”, „Leśna”, „Wróblowa”, „Błotka” i „Szkoła”. Autobusy od przystanku „Rozgarty nż.” pojadą Drogą Krajową nr 80 do ul. ks. Bronisława Markiewicza w Górsku (parking obok pomnika upamiętniającego porwanie ks. Popiełuszki).

Stronicowanie