Przejście do sekcji:

Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Informacja o pracy Urzędu Gminy od dnia 19.10.2020 r.

  UWAGA!!!  Zmiany w funkcjonowaniu urzędu gminy

  W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną oraz objęciem powiatu toruńskiego strefą czerwoną od 19 października 2020 wprowadzamy zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Gminy w Złejwsi Wielkiej.

 • Powszechny spis rolny 2020

  Powszechny spis rolny 2020

  Spis rolny jest jedynym badaniem statystycznym dostarczającym szerokiego zakresu informacji o gospodarstwach rolnych na wszystkich szczeblach podziału terytorialnego kraju. Dane ze spisu są wykorzystywane do oceny zastosowanych i kreowania nowych narzędzi Wspólnej Polityki Rolnej.

 • ZUS uruchomił e-wizyty

  Dbając o bezpieczeństwo i czas naszych klientów, wprowadzamy kolejne udogodnienie, dzięki któremu można odwiedzić ZUS online. To e-wizyta, czyli wideorozmowa z pracownikiem ZUS, która pozwala na załatwienie sprawy z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie, bez wychodzenia z domu.

 • Prace serwisowe Biuletynu Informacji Publicznej

  Uprzejmie nformujemy o trwających pracach serwisowych związanych z problemami z prawidłowym działaniem serwera obsługującego Biuletynu Informacji Publicznej. Prace związane z modernizacją infrastruktury na nową, wydajniejszą będą przeprowadzane w terminie od 23 października 2020 r. od godz. 15:00 do 26 października 2020 r. do godz. 6:00 rano. W czasie prowadzonych prac serwisowych BIP może być niedostępny, a najdłuższa przerwa potrwa do 8h w godzinach nocnych.

   

 • Informacja o pracu KRUS w Toruniu

  Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego  Placówka Terenowa w Toruniu uprzejmie zawiadamia, że z powodu sytuacji epidemiologicznej od dnia 19.10.2020 r.  Placówka Terenowa KRUS w Toruniu zawiesza do odwołania bezpośrednią obsługę interesantów.

 • Informacja ZUK - przerwa w dostawie wody w dniu 20.10.2020 r.

  Zakład Usług Komunalnych Zławieś Wielka informuje, że w związku z usuwaniem awarii sieci wodociągowej, w dniu 20 października 2020 roku w godz. od 9.00 do 10.00 nastąpi wyłączenie zasilania wodą  w Łążynie. Za utrudnienia przepraszamy.

 • Świadczenie wyrównawcze z KRUS dla działacza opozycji antykomunistycznej oraz osoby represjonowanej z powodów politycznych

  Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje, że osoby, mające status działacza opozycji antykomunistycznej lub osoby represjonowanej z powodów politycznych, które otrzymują z KRUS świadczenia emerytalno-rentowe w kwocie niższej niż 2.400 zł brutto miesięcznie mogą wystąpić do jednostki organizacyjnej KRUS (Oddział Regionalny lub Placówka Terenowa KRUS) z wnioskiem o świadczenie wyrównawcze.

 • Świadczenie wyrównawcze dla byłych opozycjonistów

  Działacze opozycji antykomunistycznej i osoby represjonowane z powodów politycznych, których emerytura, renta inwalidzka lub renta z tytułu niezdolności do pracy jest niższa od 2400zł brutto, mogą od 15 października ubiegać się o świadczenie wyrównawcze.

Stronicowanie