Przejście do sekcji:

Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Rekrutacja do Szkoły Muzycznej w Górsku

  Rekrutacja do Szkoły Muzycznej w Górsku

  Szkoła przyjmuje do nauki dzieci i młodzież w wieku od 6 do 16 lat, tylko w wyjątkowych przypadkach rozszerzając te ramy wiekowe. Dostosowując wymogi programu do tak zróżnicowanych wiekowo odbiorców szkoła prowadzi dwa tryby nauki:

   

 • Punkt Konsultacyjny wznawia swoją działalność

  Uprzejmie  informujemy, że  od dnia 28 maja 2020r. wznawia działalność Punkt Konsultacyjny w Złejwsi Wielkiej.
  Przypominamy, że w Punkcie świadczona jest pomoc psychologiczna oraz wsparcie dla osób uzależnionych od alkoholu/substancji psychoaktywnych i ich rodzin oraz osób doświadczających przemocy w rodzinie.

 • Informacja ZUK- awaria w Zaroślu Cienkim

  Zakład Usług Komunalnych Zławieś Wielka informuje, że w dniu 20.05.2020 r. z powodu awarii sieci wodociągowej w miejscowości Zarośle Cienkie nastąpiła przerwa w dostawie Prace przy usuwaniu awarii zaplanowane są do godz. 16:00. Za utrudnienia przepraszamy.

 • Premie dla młodych rolników

  Pomoc finansowa w ramach poddziałania „Pomoc w rozpoczęciu działalności gospodarczej na rzecz młodych rolników” może być przyznana osobie fizycznej, która m.in.:

   

 • Odpoczywajmy na wsi!

  Apel Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

  Polska wieś to skarb, który jest tuż obok, niemal na wyciągniecie ręki. Wypoczynek na wsi to czyste powietrze, piękny krajobraz i smaczne jedzenie. To czas spędzony blisko natury.

   

 • Komunikat o zasiłku

  Zasiłek dla rolnika i domownika z tytułu objęcia obowiązkową kwarantanną, nadzorem epidemiologicznym lub hospitalizacją w związku z COVID-19

   

 • Wznowienie przyjmowania odpadów komunalnych do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Łążynie

  Informujemy, iż od dnia 23 maja wznawiamy funkcjonowanie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Łążynie. W związku z istniejącą sytuacją epidemiologiczną i wynikającymi z tego zagrożeniami na teren PSZOK wpuszczane będą jedynie osoby w maskach ochronnych zasłaniających twarz oraz wyposażonych rękawice ochronne, a na terenie obiektu będą mogły przebywać maksymalnie 4 pojazdy dostarczające odpady.

   

 • Informacja o szczepieniu przeciwko wściekliźnie

  W związku z pandemią COVID-19 obowiązkowe szczepienia przeciwko wściekliźnie na terenie gminy Zławieś Wielka w tym roku nie będą odbywały się w dotychczasowej formie. Właścicieli psów i kotów prosimy o indywidualne umawianie się na szczepienia pod numerami telefonów:

  • 602 439 726
  • 609 188 649

  Koszt szczepienia 20 zł.

 • Wzowienie działalności Przedszkola Mali Odkrywcy w Złejwsi Małej

  Uprzejmie informujemy, że od dnia 18 maja 2020 r. swoją działalność wznawia Przedszkole Mali Odkrywcy w Złejwsi Małej. 
  Natomiast oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych na terenie Gminy Zławieś Wielka pozostają zamknięte do dnia 24 maja 2020 r. O dalszych działaniach i decyzjach będziemy informować na bieżąco.

Stronicowanie