Przejście do sekcji:

Aktualności

Od 3 stycznia 2023 r. rusza nowa wersja programu „Czyste Powietrze”!

Uprzejmie informujemy, że uruchomienie nowej, zmienionej wersji Programu „Czyste Powietrze” nastąpi w dniu 3 stycznia 2023 r. Od tego dnia zaczną obowiązywać nowe warunki programu.

Zmiany w Czystym Powietrzu od dnia 15.07.2022 r.

15 lipca został uruchomiony program "Czyste powietrze plus", który daje możliwość prefinansowania oraz zwiększenia maksymalnych kwot dotacji dla beneficjentów starających się o dofinansowanie w ramach II i III części programu.

Spotkanie informacyjne programu "Czyste powietrze"

Osoby zainteresowane pozyskaniem dotacji z programu „Czyste powietrze” zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 29.03.2022 r. w świetlicy Szkoły Podstawowej w Przysieku o godz. 17:30.

Zmiany w programie "Czyste powietrze" od dnia 25.01.2022 r.

W linku poniżej znajdą Państwo informacje dotyczące programu oraz wprowadzonych zmian od 25.01.2022 r.

Walcz ze smogiem już dziś! Wymień stary piec na nowe urządzenie grzewcze! Nie czekaj, złóż wniosek i odbierz dofinansowanie.

Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie wspólnie z  Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu serdecznie zapraszają na szkolenie online pn. „Najnowsze zmiany w Programie Czyste Powietrze”

Zmiany w programie "Czyste powietrze" od dnia 25.01.2022 r.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu (dalej: WFOŚiGW) ogłasza, że od dnia 25.01.2022 r. rozpoczęty zostanie nabór wniosków o dofinansowanie w formie dotacji dla Beneficjentów uprawnionych do najwyższego poziomu dofinansowania