Przejście do sekcji:

Aktualności

Wielkanocny Turniej Halowej Piłki Nożnej "O Puchar Wójta Gminy Zławieś Wielka"

W niedzielę 2 kwietnia 2023 r. zapraszamy do udziału w Wielkanocnym Turniej Halowej Piłki Nożnej O Puchar Wójta Gminy Zławieś Wielka, który odbędzie się w Szkole Podstawowej w Złejwsi Wielkiej. Rozgrywki rozpoczniemy o godzinie 9:00.

Gwiazdkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej "O Puchar Wójta Gminy Zławieś Wielka"

W niedzielę 4 grudnia 2022 r. zapraszamy do udziału w Gwiazdkowy Turnieju Halowej Piłki Nożnej O Puchar Wójta Gminy Zławieś Wielka, który odbędzie się w Szkole Podstawowej w Górsku. Rozgrywki rozpoczniemy o godzinie 9:00.

Turniej Piłki Siatkowej

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy, który odbędzie się w dniu 20 listopada 2020 r. w Szkole Podstawowej w Złejwsi Wielkiej. Rozpoczęcie imprezy o godz. 9:00.

Gwiazdkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej "O Puchar Wójta Gminy Zławieś Wielka"

W niedzielę 15 grudnia 2019 r. zapraszamy do udziału w Gwiazdkowy Turnieju Halowej Piłki Nożnej O Puchar Wójta Gminy Zławieś Wielka, który odbędzie się w Zespole Szkół w Złejwsi Wielkiej. W zależności od ilości drużyn zgłoszonych do turnieju, rozgrywki będą odbywać się na dwóch salach – Zespołu Szkół w Złejwsi Wielkiej oraz Zespołu Szkół w Górsku.
Rozgrywki rozpoczniemy w Zespole Szkół w Złejwsi Wielkiej o godzinie 9:00.

Turniej Piłki Siatkowej

Serdecznie zapraszamy w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu wszystkich mieszkańców do udziału w Turnieju Piłki Siatkowej, który odbędzie się w dniu 26 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej w Złejwsi Wielkiej. Rozpoczęcie imprezy o godz. 9:00.

Infromacja

Uprzejmie informujemy, iż Wielkanocny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Zławieś Wielka zaplanowany na dzień 31.03.2019 r, nie odbędzie się.

Wielkanocny Turniej Halowej Piłki Nożnej i Puchar Wójta Gminy Zławieś Wielka 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w Wielkanocnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Zławieś Wielka, który odbędzie się w dniu 31 marca 2019 r. w Szkole Podstawowej w Złejwsi Wielkiej. Rozpoczęcie imprezy o godz.: 9:00.

Gwiazdkowy Turniej Halowy Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Zławieś Wielka

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w Turnieju halowym Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Zławieś Wielka, który odbędzie się w dniu 9 grudnia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Złejwsi Wielkiej oraz w Szkole Podstawowej w Górsku. Rozpoczęcie imprezy o godz.: 9:00.

Turniej Piłki Siatkowej

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy, który odbędzie się w dniu 11 listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej w Złejwsi Wielkiej. Rozpoczęcie imprezy o godz. 10:00.

Turniej Piłki Siatkowej

Serdecznie zapraszamy w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu wszystkich mieszkańców do udziału w Turnieju Piłki Siatkowej, który odbędzie się w dniu 27 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej w Złejwsi Wielkiej. Rozpoczęcie imprezy o godz. 9:00.

Wielkanocny Turniej Piłki Halowej

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w Wielkanocnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Zławieś Wielka, który odbędzie się w dniu 18 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej w Złejwsi Wielkiej oraz w Szkole Podstawowej w Górsku. Rozpoczęcie imprezy o godz.: 9:00.

Gwiazdkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o „Puchar Wójta Gminy Zławieś Wielka 2017”

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w Turnieju halowym Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Zławieś Wielka, który odbędzie się w dniu 10 grudnia 2017 r. w Szkole Podstawowej w Złejwsi Wielkiej oraz w Szkole Podstawowej w Górsku. Rozpoczęcie imprezy o godz.: 9:00.

II Rekreacyjny Turniej Sołectw Sołecjada 2017

18 listopada w Szkole Podstawowej w Złejwsi Wielkiej odbył się II Rekreacyjny Turniej Sołectw - Sołecjada 2017, którego organizatorem był Urząd Gminy w Złejwsi Wielkiej. Turniej, choć sportowy, miał na celu przede wszystkim integrację naszej społeczności. 11 zgłoszonych drużyn rywalizowało w 8 konkurencjach. W tegorocznej Sołecjadzie wzięły udział sołectwa: Czarne Błoto, Czarnowo, Górsk, Gutowo, Łążyn, Rozgarty, Rzęczkowo, Stary Toruń, Toporzysko, Zławieś Mała i Zławieś Wielka.

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy, który odbędzie się w dniu 26 listopada 2017 r. w Szkole Podstawowej w Złejwsi Wielkiej. Rozpoczęcie imprezy o godz. 11:00.

II Rekreacyjny Turniej Sołectw Sołecjada 2017

W dniu 18 listopada 2017 r. zapraszamy na "II Rekreacyjny Turniej Sołectw Sołecjada 2017". W zmaganiach udział wezmą 8 osobowe drużyny z 12 zgłoszonych sołectw:

Wielkanocny Turniej Piłki Halowej

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w Wielkanocnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Zławieś Wielka, który odbędzie się w dniu 2 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół w Złejwsi Wielkiej oraz w Zespole Szkół w Górsku. Rozpoczęcie imprezy o godz.: 9:00.

Gwiazdkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o „Puchar Wójta Gminy Zławieś Wielka 2016”

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w Turnieju halowym Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Zławieś Wielka, który odbędzie się w dniu 11 grudnia 2016 r. w Zespole Szkół w Złejwsi Wielkiej oraz w Zespole Szkół w Górsku. Rozpoczęcie imprezy o godz.: 9:00.

I Rekreacyjny Turniej Sołectw "Sołecjada 2016"

Mnóstwo śmiechu, zabawy oraz emocji towarzyszyło imprezie przygotowanej przez Urząd Gminy. Po raz pierwszy w naszej gminie zorganizowano turniej sołectw "Sołecjada". 23 października br. na sali gimnastycznej w Zespole Szkół w Złejwsi Wielkiej do rywalizacji przystąpiło 12 zgłoszonych sołectw. Na początku października sołtysi zapoznali się z regulaminem imprezy oraz zgłosili swoich zawodników. Ośmioosobowe drużyny ubrane w kolorowe koszulki z symbolem "Sołecjady", brały udział w 9 konkurencjach: biegu w gumofilcach, rzucie woreczkiem, wyścigu na dużych dmuchanych piłkach, ubijaniu piany z białek, slalomie ogrodnika, turnieju wiedzy ogólnej, dożynkowej kasie, biegu farmera oraz niespodziance "Łebskiej wsi" .

I Rekreacyjny Turniej Sołectw "Sołecjada"

W dniu 23 października 2016 r. zapraszamy na "I Rekreacyjny Turniej Sołectw Sołecjada 2016". W zmaganiach udział wezmą 8 osobowe drużyny z 12 zgłoszonych sołectw:

następna strona »