Przejście do sekcji:

Noclegi, gastronomia i stadniny

Karczma "Pod Gołębiem"

Specjalizujemy się w zakresie obsługi turystycznych grup autokarowych, turystów indywidualnych oraz organizacji przyjęć, wesel i szkoleń dla firm.

ZAPRASZAMY DO NOWO POWSTAłEJ SALI KONFERENCYJNO-WESELNEJ . ORGANIZUJEMY PRZYJĘCIA DLA 80 - 160 OSÓB , NOWA KLIMATYZOWANA SALA NA WYSOKIM STANDARCIE .

Karczma pod gołębiem położona jest w miejscowości Zławieś Wielka, bezpośrednio przy drodze krajowej numer 80 tj. drodze Toruń - Bydgoszcz.

Odległości :

  • Zławieś Wielka - Bydgoszcz - 20 km
  • Zławieś Wielka - Toruń - 20 km

Obiekt jest nowy, zbudowanym z grubych bali drewnianych według starej tradycyjnej sztuki ciesielskiej. Wnętrze wykończone w stylu ludowym z mini_zla_1.jpg wieloma interesującymi przedmiotami dekoracyjnymi i antykami . Całość urządzona jest z wielka dbałością o szczegóły.

To miejsce o niepospolitym klimacie, urokliwym i przyjaznym wnętrzu. Charakter tej Karczmy pozwala oderwać się na chwilkę tutaj spędzoną od codzienności dzisiejszego świata i jego realiów. Daje wytchnienie, spokój i pozwala przez czas u nas pobytu odpocząć w tej niecodziennej scenerii.
Ma być ładną chwilą w miejscu stworzonym dla Państwa, gdzie nasi goście są dla nas Kimś Ważnym i otoczonym troską o ich samopoczucie oraz ma dostarczyć niezapomnianych doznań kulinarnych. mini_zla_2.jpg

Gwarantujemy świetne jedzenie, profesjonalny personel i nieskazitelną obsługę. Personel /w tym kelnerzy/ szkoleni są w kilku najlepszych polskich restauracjach a kucharze przez wybitnych mistrzów kuchni.

Możemy zagwarantować, iż to miejsce jest NAPRAWDĘ czymś wyjątkowym i niecodziennym i długo pozostanie w Państwa pamięci. Polecamy nasze usługi i zobowiązujemy się sprostać KAŻDYM Państwa wymaganiom i oczekiwaniom. Organizujemy imprezy okolicznościowe wszelkiego typu, jak np. wesela, pożegnania, szkolenia dla Firm itp.
Jesteśmy po to, aby realizować Państwa oczekiwania
i bez Was jesteśmy niepotrzebni.wit2.jpg

 

Wróć