Przejście do sekcji:

Aktualności

Paczka Świąteczna dla potrzebujących

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, dlatego prosimy chętnych darczyńców o ofiarowanie darów do  Paczki Świątecznej, którą następnie przekażemy dla dwóch osób niepełnosprawnych. Wśród darów mile widziane będą: żywność z długim terminem ważności, konserwy mięsne i rybne, ciasto, papcie męskie, odzież osobista, bielizna, 2 kołdry, 2 komplety pościeli, 2 prześcieradła, środki piorące i środki czystości itp.

Chcemy pokazać, że osoby te mogą liczyć na dobroć innych ludzi. Wierzymy, że  dzięki takiej współpracy możemy stać się lepszym społeczeństwem, które wzajemnie rozumie swoje potrzeby, szanuje się oraz dąży do osiągnięcia wspólnego dobra. Dzięki takiej inicjatywie potrzebujący będą mogli poczuć magię świąt i otrzymać niezbędną pomoc.

Dary można składać do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Złejwsi Wielkiej ul. Słoneczna 28, w godzinach urzędowania tj. poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.00 do godz. 15.15, wtorek od godz. 7.45 do godz. 16.00, piątek od godz. 7.00 do godz. 14.00. W razie pytań podajemy numer telefonu do kontaktu do pracownika socjalnego:  732 888 148.

 

                                                                                          GOPS Zławieś Wielka

                                                                                                12 grudzień 2022 rok

Wróć