Przejście do sekcji:

Wynajem lokalu

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Złejwsi Małej prowadzi wynajem sal oraz sprzętu według niżej podanych stawek.

Sala widowiskowa

Położona jest na parterze budynku, nieopodal głównego wejścia, od którego oddziela ją hall i mniejsza sala nr 8., przeznaczona dla 30 osób, również pod wynajem. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się kuchnia. W przestronnym wnętrzu, mogącym pomieścić 100 osób jest również scena, do której wchodzi się przez pomieszczenie pełniące funkcję garderoby dla występujących artystów. Z sali można wyjść na taras. Od strony ulicy jest usytuowany parking.

  1. WESELE

Koszt wynajęcia sali ustala się na kwotę 800,00 zł, słownie: osiemset złotych, (w tym naczynia, nieczystości płynne, zimna i ciepła woda, stoły, krzesła, obrusy i organizacja poprawin).

Wynajmujący ma prawo korzystać z wynajętych pomieszczeń kuchennych od czwartku godz.11.00 do poniedziałku godz.11.00. W przypadku wynajęcia kuchni od środy, należy uiścić dodatkową opłatę w wysokości 50,00 zł.

Sala widowiskowa udostępniana jest od piątku godz. 16.00 do poniedziałku godz.11.00.

Opłata za wykorzystaną energię elektryczną według wskazań licznika.

  1. PRZYJĘCIA

( I Komunia Święta, Chrzciny, Imprezy okolicznościowe) – koszt 400,00 zł, słownie: czterysta  złotych, (w tym naczynia, nieczystości płynne, zimna i ciepła woda, stoły, krzesła, obrusy).  Opłata za wykorzystaną energię elektryczną według wskazań licznika. Wynajmujący ma prawo korzystać z wynajętych pomieszczeń kuchennych od piątku godz. 16.00 do poniedziałku godz. 11.00. W przypadku wynajęcia kuchni od czwartku, należy uiścić dodatkowo opłatę w wysokości 50,00

  1. STYPA

Koszt wynajęcia sali 200,00 zł, (w tym naczynia, nieczystości płynne, zimna i ciepła woda, stoły, krzesła, obrusy). Opłata za wykorzystaną energię elektryczną według wskazań licznika.

  1. WYNAJĘCIE LOKALU

(Zebrania, pokazy, szkolenia) dla organizacji non profit – 25,00 zł za godzinę, słownie: dwadzieścia pięć złotych.

 

  1. WYNAJĘCIE LOKALU

Dla pozostałych firm i instytucji oraz podmiotów przeprowadzających prezentacje produktów – 400,00 zł

                                                                       Inne sale:

Na parterze oprócz sali widowiskowej znajdują się jeszcze dwa przeznaczone do wynajmu pomieszczenia. Jednym z nich jest sala nr 1. mogąca pomieścić do 30 osób, z której chętnie korzystają instruktorzy zajęć oferowanych przez GOKiS.

Po przeciwnej stronie hallu, usytuowana jest wspomniana już sala nr 8. przeznaczona dla 30 osób, znajdująca się tuż obok kuchni. Mogą  odbywać się w niej prezentacje, spotkania i szkolenia.

Koszt wynajmu: dla firm i instytucji oraz podmiotów prowadzących prezentacje produktów - 150,00 zł do ośmiu godzin.

Zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia lokalu w dniach: od poniedziałku do piątku, w godz. : od 10.00 do 18.00. Bliższych informacji udzielamy w biurze lokalu w godz.: od 10.00 do 18.00. lub pod nr telefonu (56) 678 09 31.

                                                Wypożyczanie sprzętu:

Wypożyczenie stołu – 7,00 zł

Wypożyczenie krzesła – 5,00zł

Wypożyczenie obrusu – 3,00zł

Zastawa stołowa – 0,20 zł za sztukę

Wszelkich informacji na temat cen naszych usług udzielamy także telefonicznie.