Przejście do sekcji:

Aktualności

I Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa UKS „Trójka” Górsk w kategorii chłopców rocznik 2002 i młodsi

Zawodnicy Salezjańskiej SP z Torunia wygrali I Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Uczniowskiego Klubu Sportowego "Trójka" Górsk. W finale pokonali po wyrównanym meczu UKS Trójka Górsk 2:1. Turniej odbył się w sobotę 1.12.2012 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Górsku. W zawodach uczestniczyło 6 zespołów: UKS Trójka Górsk, SP Górsk, Orkan Zławieś Wielka, SP Siemoń, SP Rzęczkowo, Salezjańska SP Toruń.

Organizatorem turnieju był Uczniowski Klub Sportowy Trójka Górsk. Organizatorzy pragną podziękować panu Janowi Surdyce, Wójtowi Gminy Zławieś Wielka za wsparcie finansowe turnieju, bez którego organizacja zawodów byłaby niemożliwa oraz panu Andrzejowi Walczyńskiemu, dyrektorowi Zespołu Szkół w Górsku za umożliwienie organizacji imprezy na terenie szkoły. Szczególne podziękowania kierujemy do pana Dariusza Mądrzejewskiego, sędziego zawodów.

W wyniku losowania zespoły zostały podzielone na 2 grupy. W grupie „A” zwyciężyła Salezjańska SP Toruń przed SP Górsk, NSP Bruki i SP Rzęczkowo. Natomiast w grupie „B” wygrała Trójka Górsk przed Orkanem Zławieś Wielka i SP Siemoń. W półfinałach Salezjańska SP Toruń wygrała z Orkanem Zławieś Wielka 2:0, a Trójka Górsk pokonała SP Górsk 3:1. W meczu o 3 miejsce Orkan Zławieś Wielka pokonał SP Górsk 2:1. W finale Salezjańska SP Toruń zwyciężyła Trójkę Górsk 2:1.