Przejście do sekcji:

Aktualności

I Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa UKS „Trójka” Górsk w kategorii dziewcząt rocznik 2002 i młodsze

Zawodniczki UKS Trójka Górsk wygrały I Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Uczniowskiego Klubu Sportowego "Trójka" Górsk. Turniej odbył się 24.11.2012 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Górsku. W zawodach uczestniczyło 6 zespołów: UKS Trójka Górsk, SP Górsk, Orkan Zławieś Wielka, SP Zławieś Wielka, SP Rzęczkowo, Kania Toruń.

Organizatorem turnieju był Uczniowski Klub Sportowy Trójka Górsk. Organizatorzy pragną podziękować panu Janowi Surdyce, Wójtowi Gminy Zławieś Wielka za wsparcie finansowe turnieju, bez którego organizacja zawodów byłaby niemożliwa oraz panu Andrzejowi Walczyńskiemu, dyrektorowi Zespołu Szkół w Górsku za umożliwienie organizacji imprezy na terenie szkoły.

W wyniku losowania zespoły zostały podzielone na 2 grupy. W grupie „A” zwyciężyła Kania Toruń przed Trójką Górsk i SP Zławieś Wielka. Natomiast w grupie „B” wygrał Orkan Zławieś Wielka przed SP Rzęczkowo i SP Górsk. W półfinałach Kania Toruń wygrała z SP Rzęczkowo 3:0, a Trójka Górsk pokonała Orkan Zławieś Wielka 1:0. W meczu o 5 miejsce SP Zławieś Wielka wygrała po rzutach karnych z SP Górsk 2:1, w meczu o 3 miejsce Orkan Zławieś Wielka pokonał SP Rzęczkowo 1:0. W finale Trójka Górsk zwyciężyła Kanię Toruń 5:1.