Przejście do sekcji:

Narodowy program szczepień

Szczepienia w Lubiczu pod nowym adresem

23 lipca 2021 r. Punkt Szczepień Powszechnych w Lubiczu przenosi się za Szkoły Podstawowej im. Tadeusz Kościuszki do przychodni Citomed przy ul. Paderewskiego 3 w Lubiczu Górnym.

Seniorze zgłoś się na szczepienie przeciwko koronawirusowi

Seniorze, uważaj na siebie! Zarejestruj się i zaszczep przeciw COVID-19. W dużych skupiskach ludzi koronawirus i inne wirusy łatwiej się rozprzestrzeniają. Dlatego też – ogranicz wyjścia z domu i unikaj miejsc publicznych.

Zaszczep się w domu

Przychodnia Citomed zaprasza do skorzystania z możliwości zaszczepienia się w domu. Jest to akcja skierowana do osób, które samodzielnie nie są w stanie dotrzeć do punktu szczepień. Kontakt z przychodnia pod numerem telefonu 782 500 207

Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat

Od 7 czerwca rodzice mogą rejestrować na szczepienie dzieci, które ukończyły 12. rok życia. Wcześniej została uruchomiona rejestracja dla uczniów w wieku 16 i 17 lat. 

Szczepienie J&J w dniach 12, 13 i 18 czerwca 2021 r.

W związku z ogłoszeniem przez Ministerstwo Zdrowia Narodowego Programu Szczepień uprzejmie informujemy, że Miejska Przychodnia Specjalistyczna w dniach 12,13,18 czerwca br. zaprasza wszystkich chętnych na szczepienie przeciwko COVID-19.

Punkt Szczepień Powszechnych w Chełmży

Jeżeli chcecie zaszczepić się w  punkcie Szczepień Powszechnych w Chełmży zorganizowanym  przy ul. Hallera 17 A – Hala Sportowa możecie Państwo zarejestrować się w następujący sposób:

Stop Covid - aplikacja

Aplikacja STOP COVID to realne wsparcie w walce z koronawirusem. Dzięki niej mamy szansę szybciej wrócić do normalności.

Koordynator ds. szczepień

W Urzędzie Gminy w Złejwsi Wielkiej działa już też specjalna infolinia dla mieszkańców, za której pośrednictwem osoby niepełnosprawne, samotne i faktycznie potrzebujące pomocy mogą zamówić transport na szczepienie. Infolinia działa w dni robocze godzinach 8.00 – 15.00.

Masz powyżej 65 lat? Zarejestruj się na szczepienie przeciw COVID-19

11 marca rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla osób w wieku od 65 do 69 lat. Zapraszamy do zgłoszeń! Także osoby w wieku 70+ nadal mogą zapisywać się na szczepienie. Poniżej przedstawiamy dokładny harmonogram rejestracji oraz informacje dla osób z poszczególnych grup wiekowych.

Jesteś przewlekle chory? Nie zwlekaj i zaszczep się przeciw COVID-19

Szczepienia pacjentów onkologicznych, dializowanych, po przeszczepach i mechanicznie wentylowanych rozpoczną się 15 marca 2021 roku. A rejestracja - 10 marca.

Zespoły wyjazdowe w szczepieniach przeciwko COVID 19

W związku z koniecznością zabezpieczenia szczepień dla pacjentów, których stan zdrowia uniemożliwia samodzielne dotarcie do punktu szczepień i nie mogą skorzystać z transportu zapewnionego przez jednostki samorządu terytorialnego na odrębnych zasadach ogłoszono nabór na szczepienia wyjazdowe.

Szczepienie osób powyżej 70 roku życia

Od 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Natomiast od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia. 25 stycznia rozpoczną się szczepienia dla zarejestrowanych seniorów.

Narodowy Program Szczepień przeciw COVID-19

Narodowy Program Szczepień służy zaplanowaniu działań, które mają zagwarantować przeprowadzenie bezpiecznych i skutecznych szczepień wśród obywateli Polski. Obejmuje nie tylko zakup odpowiedniej liczby szczepionek, ich dystrybucję, ale także monitoring przebiegu i efektywności szczepienia oraz bezpieczeństwo Polaków.