Przejście do sekcji:

Wszystkie aktualności

Zapisz się na bezpłatne szkolenie

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach online, które odbędą się w czerwcu. Pierwsze szkolenie pod nazwą „Prawa i obowiązki dla osób prowadzących działalność”,  zaplanowano na 11 czerwca na godz. 9.00. Drugie szkolenie odbędzie się 13 czerwca
o godz. 9.00 i dotyczyć będzie rodzicielskiego świadczenia uzupełniającego, potocznie nazwanym świadczeniem Mama 4 plus.  Na szkolenia obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem e-mail
sylwia.bratkowska-gburek@zus.pl - informuje Krystyna Michałek, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

 

Kolejne  szkolenie zaplanowano na 18 czerwca na godz. 10.00. Dotyczyć ono będzie zasad ustalenia okresu zasiłkowego oraz przyznawania prawa do świadczenia rehabilitacyjnego. Zapisy na to szkolenie przyjmowane są do 16 czerwca pod adresem szkolenia_bydgoszcz@zus.pl.

 

Ostatnie czerwcowe szkolenie online Potwierdzenia danych z ZUS na portalu PUE ZUS” odbędzie się 27 czerwca o godz. 9.00. Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są pod adresem sylwia.bratkowska-gburek@zus.pl.