Urząd Gminy Zławieś Wielka

Nagłówek

Ułatwienia dostępu

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Menu

Menu

Treść strony

Rusza nabór wniosków na MIKRO GRANTY!

24 kwietnia do 10 maja 2013r będą przyjmowane wnioski na konkurs MIKRO GRANTY " Podgrodzia Toruńskiego" O uzyskanie dotacji mogą ubiegać się: - nieformalne grupy mieszkańców liczące minimum 4 osoby, które posiadają miejsce zamieszkania na terenie LGD "Podgrodzie Toruńskie" - organizacje niezarejestrowane w KRS, mające siedzibę na terenie działania LGD "Podgrodzie Toruńskie" - Rady Sołeckie, Rady Rodziców Szkół z terenu działania LGD "Podgrodzie Toruńskie"

Spotkanie szkoleniowo – informacyjne „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”

Akcja informacyjno – szkoleniowa zorganizowana jest na potrzeby kolejnego naboru wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania 312 „ Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”. Planowane spotkanie ma na celu upowszechnienie informacji o zasadach i kryteriach przyznania pomocy obowiązujących w zbliżających się naborze wniosków.

Rusza nabór wniosków w zakresie Małych Projektów!

Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego informuje o możliwości składania za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „PODGRODZIE TORUŃSKIE" wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w zakresie małych projektów tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach Osi 3 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej Osi. objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

„Pierwsze kroki w cyfrowy świat dla POKOLENIA 50 +

Lokalna Grupa Działania „Podgrodzie Toruńskie” wspiera „Latarników Polski Cyfrowej”, którzy swoim działaniem obejmą każdą gminę naszego kraju. Aktywizują oni POKOLENIE 50+, aby wzmocnić kompetencje cyfrowe, a co za tym idzie zmniejszyć poziom e-wykluczenia, polepszyć jakość życia na wsi, podtrzymać więzi społeczne i komunikację międzyludzką. Szkolenia obejmą nie tylko zagadnienia merytoryczne, ale także poznanie możliwości komputera, Internetu, naukę bankowości internetowej, rejestrację w przychodni zdrowia itp.

INFORMACJA

Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego informuje o możliwości składania za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „PODGRODZIE TORUŃSKIE" wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” dla operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy dla działania „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 Termin składania wniosków: 14-31 grudnia 2012 r.

Banery

Kontakt

[obiekt mapy]
Urząd Gminy w Złejwsi Wielkiej
ul. Handlowa 7, 87-134 Zławieś Wielka
NIP: 956-18-57-719, REGON: 000547112
 
Dane do faktury: Gmina Zławieś Wielka,
ul. Handlowa 7, 87-134 Zławieś Wielka
NIP: 879 246 99 51

tel/fax.: 56 678 09 13, tel.: 56 674 13 11

Godziny otwarcia:

poniedziałek, środa, czwartek 7:00-15:15
wtorek: 8:00-16:15
piątek 7:00-14:00

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny..