Przejście do sekcji:

Informacje archiwalne

Ruszył nabór wniosków do programu „Moje miejsce na Ziemi”

Tylko do 30 września można składać wnioski w programie „Moje miejsce na Ziemi”. Projekty mogą dotyczyć obszarów takich jak sport, bezpieczeństwo, edukacja, historia, kultura czy ekologia.

Wnioski można składać wyłącznie on-line za pomocą generatora wniosków: https://grantydarserca.orlen.pl/#/login

Fundacja „ORLEN – DAR SERCA” przekaże społecznościom lokalnym z terenu całej Polski aż dwa miliony złotych. O granty w wysokości od 3 do 15 tysięcy złotych mogą ubiegać się koła, organizacje czy stowarzyszenia, które mają pomysł na to, jak powinno się zmienić ich najbliższe otoczenie.

Fundacja „ORLEN – DAR SERCA” przyzna w sumie aż 400 grantów na łączną kwotę 2 mln złotych. Najlepsze projekty wybierze specjalna komisja konkursowa. Środki finansowe otrzymają organizacje, które najlepiej uzasadnią potrzebę realizacji projektu i zaproponują atrakcyjne, innowacyjne działania na rzecz swojej społeczności. Zwycięskie projekty poznamy już 8 października.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem programu oraz Najczęściej zadawanymi pytaniami​. Pytania dotyczące zasad konkursu można również przesyłać na adres: mojemiejsce@orlen.pl

Wróć