Urząd Gminy Zławieś Wielka

Nagłówek

Ułatwienia dostępu

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Menu

Menu

Menu

Treść strony

Dyżur pracowników ZUS

Uprzejmie informujemy, że w dniu 17 kwietnia 2015 r., w godzinach od 10.00 do 13.00 , w Urzędzie Gminy w Złejwsi Wielkiej, pracownicy ZUS w Toruniu  będą pełnili dyżur, w czasie którego będą poruszane następujące tematy:
 
1.      Porady w zakresie emerytur i rent.
Osoby zgłaszające się na dyżur będą mogły uzyskać informacje na temat  przyznawania emerytur , rent z tytułu niezdolności, rent socjalnych oraz rent rodzinnych, ustalania ich wysokości, pozyskiwania niezbędnej dokumentacji niezbędnej do przyznania wskazanych świadczeń, a także wypełniania i kompletowania wniosków emerytalnych i rentowych.
 
2.      Porady dla osób noszących się z zamiarem rozpoczęcia działalności gospodarczej  lub prowadzących już taką działalność.
 
               Osoby zgłaszające się na dyżur będą mogły uzyskać informacje w zakresie czynności, które należy wykonać w przypadku rozpoczęcia działalności gospodarczej,  sposobu wypełniania niezbędnych formularzy ubezpieczeniowych oraz ich korygowania, informacje dotyczące zasad opłacania preferencyjnych składek przez pierwsze 24 miesiące prowadzenia działalności.
 
 
Ponadto podczas dyżuru pracownicy ZUS będą promować Platformę Usług Elektronicznych.
Serdecznie zachęcamy Państwa do założenia konta na Platformie Usług Elektronicznych.
PUE to zestaw nowoczesnych narzędzi i usług elektronicznych dedykowanych wszystkim klientom ZUS: ubezpieczonym, płatnikom składek oraz świadczeniobiorcom - to wygodna forma kontaktu z Zakładem, dzięki której można zrealizować większość spraw związanych z ubezpieczeniami społecznymi. Na PUE możecie Państwo sprawdzić wiele informacji związanych ze swoimi danymi w ZUS,  np. fakt zgłoszenia do ubezpieczeń przez pracodawcę, wysokość wykazanych i zgromadzonych składek, wysokość pobranych świadczeń z ZUS, jak również możecie Państwo skorzystać z kalkulatora emerytalnego, który wyliczy  hipotetyczną emeryturę oraz zarezerwować wizytę w dowolnie wybranej jednostce ZUS w całej Polsce. Podkreślamy przy tym, że funkcjonalność Platformy jest dostępna przez całą dobę.

Wstecz

Banery

Kontakt

[obiekt mapy]
Urząd Gminy w Złejwsi Wielkiej
ul. Handlowa 7, 87-134 Zławieś Wielka
NIP: 956-18-57-719, REGON: 000547112
 
Dane do faktury: Gmina Zławieś Wielka,
ul. Handlowa 7, 87-134 Zławieś Wielka
NIP: 879 246 99 51

tel/fax.: 56 678 09 13, tel.: 56 674 13 11

Godziny otwarcia:

poniedziałek, środa, czwartek 7:00-15:15
wtorek: 8:00-16:15
piątek 7:00-14:00

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny..