Urząd Gminy Zławieś Wielka

Nagłówek

Ułatwienia dostępu

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Menu

Menu

Menu

Treść strony

Dzień Dziecka w Gminie

       Wiosna w naszej Gminie obfituje w wiele wydarzeń kulturalno-sportowych. Ostatni weekend poświęcony był szczególnie naszym najmłodszym. Z okazji ich święta moc atrakcji dla swoich wychowanków zapewniła pani Joanna Michalska dyrektor przedszkola w Złejwsi Małej organizując piknik rodzinny przy GOKiS. Dzieci występowały na scenie prezentując swoje umiejętności taneczne, miały okazję przejechać się na kucyku bądź motorem. Panie wychowawczynie przygotowały konkurencje sportowe zapraszając do zabawy rodziców. To wszystko odbywało się przy pysznym poczęstunku i masą słodkości. Impreza zakończyła się ogniskiem, przy którym każdy mógł przygotować kiełbaskę.
        Rada Rodziców szkoły w Przysieku wraz z Panią Małgosią Wiśniewską Radną zorganizowali festyn w Przysieku. Dla dzieci zapewniono wiele atrakcji takich jak dmuchana zjeżdżalnia czy trampolina, zorganizowano konkursy plastyczne i sportowe. Na scenie mieliśmy okazję zobaczyć występy uczniów oraz orkiestry dętej. Nie mogło zabraknąć pysznych ciast, kiełbaski z grilla czy swojskiego żurku. W ramach Europejskiego Tygodnia sportu zorganizowano II Bieg przełajowy wokół Stawów Przysieckich na dystansie 5km. Pani Renata Dobrowolska z Domu Kultury w Górsku zorganizowała krótkie szkolenie z zasad Nordic Walking oraz zaprosiła wszystkich chętnych do wspólnego „spaceru z kijkami”. Wiele emocji zapewnili strażacy organizując pokaz pierwszej pomocy, a także dając możliwość zabawy z wodą tworząc ogromną fontannę.
       Strażaków nie mogło zabraknąć również na pikniku rodzinnym w Skłudzewie. Dzieci miały możliwość obejrzenia samochodu strażackiego oraz pokazu gaszenia pożaru pianą. Animatorka prowadziła dla dzieci konkursy i zabawy. Z przepięknie pomalowanymi buźkami dzieci brały udział w zajęciach plastycznych. Pyszny poczęstunek przygotowały panie z KGW Skłudzewo, a strażacy dopilnowali kiełbasek na grillu.
wyświetl galerię w Cooliris

Wstecz

Banery

Kontakt

[obiekt mapy]
Urząd Gminy w Złejwsi Wielkiej
ul. Handlowa 7, 87-134 Zławieś Wielka
NIP: 956-18-57-719, REGON: 000547112
 
Dane do faktury: Gmina Zławieś Wielka,
ul. Handlowa 7, 87-134 Zławieś Wielka
NIP: 879 246 99 51

tel/fax.: 56 678 09 13, tel.: 56 674 13 11

Godziny otwarcia:

poniedziałek, środa, czwartek 7:00-15:15
wtorek: 8:00-16:15
piątek 7:00-14:00

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny..