Urząd Gminy Zławieś Wielka

Nagłówek

Ułatwienia dostępu

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Menu

Menu

Menu

Treść strony

FINAŁOWY TURNIEJ TENISA „GRAND PRIX”

Zakończyły się indywidualne rozgrywki w tenisie stołowym będące nieoficjalnymi mistrzostwami gminy. W niedzielę 3 marca w hali Zespołu Szkół w Złejwsi Wielkiej odbył się turniej finałowy do którego zakwalifikowało się dziesięciu najlepszych zawodników i tyle samo zawodniczek. Finałowa dziesiątka wyłoniona została w trzech, wcześniej rozegranych zawodach.

Wśród panów zwyciężył Szymon Czajkowski (Siemoń) przed Romanem Suchowieckim (Czarnowo) i Markiem Zawiszewskim (Pędzewo). Dalsze miejsca zajęli: Patryk Pokorniecki, Ariel Krystosiak, Czesław Krystosiak, Tomasz Rękas, Marcin Lewandowski, Piotr Jarząbkowski i Wojciech Janik.

Najlepszą tenisistką wśród pań okazała się Małgorzata Imiełowska (Czarnowo), która wyprzedziła Marcelinę Zawiszewską (Górsk) i Monikę Nalazek (Siemoń). Na następnych lokatach znalazły się: Anna Berej, Agnieszka Wiśniewska, Krystyna Trzaska, Anna Gil, Julia Rękas, Martyna Rękas i najmłodsza w całej imprezie Agata Rękas. We wszystkich czterech turniejach w sumie zaprezentowało się 36 zawodników i 11 zawodniczek.

Puchary i nagrody dla najlepszych ufundowała i wręczyła Pani dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu Maria Karpińska. Organizatorzy i wszyscy uczestnicy rozgrywek chcą w tym miejscu podziękować dyrektorom szkół w Rzęczkowie, Górsku, Łążynie i Złejwsi Wielkiej za udostępnienie sal sportowych oraz sprzętu. Podziękowania za pomoc przy organizacji zawodów należą się także nauczycielom wychowania fizycznego: Grażynie Krzymień, Maciejowi Siudowskiemu i Szymonowi Wszelakiemu. Trudno przy tej okazji nie wspomnieć o miłej, sportowej atmosferze, w jakiej toczyła się rywalizacja, za co słowa uznania należą się wszystkim jej uczestnikom. Organizatorami imprezy z ramienia Rady Gminnej LZS byli Marek Zawiszewski i Andrzej Wiśniewski.

  • autor: LZS, data: 2013.03.14

Wstecz

Banery

Kontakt

[obiekt mapy]
Urząd Gminy w Złejwsi Wielkiej
ul. Handlowa 7, 87-134 Zławieś Wielka
NIP: 956-18-57-719, REGON: 000547112
 
Dane do faktury: Gmina Zławieś Wielka,
ul. Handlowa 7, 87-134 Zławieś Wielka
NIP: 879 246 99 51

tel/fax.: 56 678 09 13, tel.: 56 674 13 11

Godziny otwarcia:

poniedziałek, środa, czwartek 7:00-15:15
wtorek: 8:00-16:15
piątek 7:00-14:00

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny..