Urząd Gminy Zławieś Wielka

Nagłówek

Ułatwienia dostępu

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Menu

Menu

Menu

Treść strony

Europejski Tydzień Sportu - dzień 4 (wyniki gimnazja)

Podczas Europejskiego Tygodnia Sportu rywalizowały także gimnazja z Rzęczkowa, Góska i Złejwsi Wielkiej. Bezapelacyjna okazał się ZS w Złejwsi Wielkiej, natomiast do ostatniej konkurencji toczyła się walka o 2 miejce. Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki z zawodów lekkoatletycznych i piłki nożnej...

 

 

Na boisku Zespołu Szkól w Złejwsi Wielkiej odbyły się mistrzostwa gminy Zławieś Wielka w wielobojach lekkoatletycznych szkół podstawowych. Zanotowano następujące wyniki:

Trójbój lekkoatletyczny dziewcząt rocznik 2001 i młodsze:

1. SP Górsk                         550 pkt.

2. SP Zławieś Wielka      443 pkt.

3. SP Rzęczkowo              379 pkt.

 

SP Górsk: Angelika Wojciechowska, Maja Gondek, Wiktoria Sporek, Izabela Gadomska, Katarzyna Grodzicka, Weronika Karwaszewska.

Trójbój lekkoatletyczny chłopców rocznik 2001 i młodsi:

1. SP Rzęczkowo              379 pkt.

2. SP Górsk                        302 pkt.

3. SP Zławieś Wielka      296 pkt.

 

SP Rzęczkowo: Damian Pokorowski, Jakub Sondej, Patryk Ścierzyński, Piotr Krysiak, Patryk Grębicki.

Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt rocznik 1999-2000:

1. SP Zławieś Wielka      868 pkt.

2. SP Rzęczkowo              492 pkt.

 

SP Zławieś Wielka: Weronika Marchlik, Paulina Sujkowska, Joanna Pajączek, Oliwia Kniaź, Wiktoria Król.

Czwórbój lekkoatletyczny chłopców rocznik 1999-2000:

1. SP Rzęczkowo              950 pkt.

2. SP Zławieś Wielka      717 pkt.

3. SP Górsk                        682 pkt.

 

SP Rzęczkowo: Patryk Frątczak, Kamil Waliszewski, Patryk Pokorowski, Adrian Wiśniewski, Mikołaj Wesołowski, Patryk Grębicki.

Mistrzostwa gminy Zławieś Wielka w lekkiej atletyce gimnazjów

DZIEWCZĘTA

Bieg na 100 m

1. Nikola Walkowiak                      Gim. Górsk                        15,31

2. Aleksandra Zakrzewska           Gim. Górsk                        15,33

3. Natalia Walkowiak                     Gim. Zławieś Wielka      15,76    

4. Wioleta Urbańska                      Gim. Górsk                        15,84

5. Agnieszka Lewandowska        Gim. Rzęczkowo              16,15

6. Weronika Wróblewska            Gim. Zławieś Wielka      16,31

7. Agnieszka Wiśniewska             Gim. Zławieś Wielka      16,62

 

Bieg na 300 m

1. Wiktoria  Rapita                          Gim. Zławieś Wielka      53,54

2. Weronika Domagała                 Gim. Górsk                        53,70

3. Maja Wyszyńska                        Gim. Górsk                        54,20

4. Marcelina Grabowska              Gim. Rzęczkowo              54,48

5. Anna Kominek                            Gim. Rzęczkowo              55,53

6. J. Szachmytowska                      Gim. Zławieś Wielka      55,55

7. Dominika Katulska                     Gim. Górsk                        57,01

8. Anna Puzdrowska                      Gim. Zławieś Wielka      62,40

 

Bieg na 800 m

1. Joanna Niewiemska                  Gim. Zławieś Wielka      3.01,04

2. Urszula Godkowska                  Gim. Górsk                        3.12,78

3. Natalia Wołowska                      Gim. Rzęczkowo              3.30,91

4. Aneta Sypniewska                     Gim. Zławieś Wielka      3.33,55

 

Skok w dal

1. Monika Gołaś                              Gim. Rzęczkowo              3,96

2. Natalia Łuczak                              Gim. Zławieś Wielka      3,75

3. Zuzanna Wasilewska                Gim. Górsk                        3,70

4. Karolina Żbikowska                   Gim. Górsk                        3,50

5. Wioleta Urbańska                      Gim. Górsk                        3,50

6. Dorota Gusztal                            Gim. Zławieś Wielka      3,34

7. Maja Wyszyńska                        Gim. Górsk                        3,30

8. Agnieszka Wołowska                               Gim. Rzęczkowo              3,00

 

Skok wzwyż

1. Wiktoria Rapita                           Gim. Zławieś Wielka      128

2. Natalia Łuczak                              Gim. Zławieś Wielka      128

3. Karolina Żbikowska                   Gim. Górsk                        125

4. Zuzanna Wasilewska                Gim. Górsk                        105

  

Rzut oszczepem

1. Natalia Kaczmarek                     Gim. Zławieś Wielka      17,80

2. Jagoda Orłowska                        Gim. Górsk                        16,90

3. Agnieszka Sala                             Gim. Zławieś Wielka      14,10

4. Magdalena Sosnowska            Gim. Rzęczkowo              13,70

 

Pchnięcie kulą

1. Agnieszka Sondej                      Gim. Rzęczkowo              7,81

2. Weronika Wróblewska            Gim. Zławieś Wielka      7,57

3. Maja Wyszyńska                        Gim. Górsk                        7,47

4. Patrycja Majewska                    Gim. Górsk                        7,26

5. Jagoda Orłowska                        Gim. Górsk                        7,26

6. Klaudia Echolc                              Gim. Rzęczkowo              6,75

7. Marta Szymańska                      Gim. Zławieś Wielka      6,58

 

Sztafeta szwedzka

1. Gim. Górsk                    3.12,37

2. Gim. Zławieś Wielka  3.19,94

3. Gim. Rzęczkowo         3.23,75

 

 

CHŁOPCY

Bieg na 100 m

 

1. Kacper Jóźwicki                           Gim. Zławieś Wielka      12,80

2. Tymon Hartmann                       Gim. Zławieś Wielka      13,20

3. Rafał Gadomski                          Gim. Rzęczkowo              13,30

4. Krzysztof Olszak                         Gim. Górsk                        13,81

5. Karol Trzaska                                               Gim. Zławieś Wielka      16,43

 

Bieg na 300 m

1. Adrian Zieliński                            Gim. Zławieś Wielka      44,55

2. Anton Hartmann                        Gim. Zławieś Wielka      45,10

3. Paweł Dobrowolski                   Gim. Górsk                        46,08

4. Przemysław Świerad                                Gim. Zławieś Wielka      46,29

5. Dawid Pokorowski                     Gim. Rzęczkowo              47,05

6. Patryk Kruszyński                       Gim. Górsk                        47,73

7. Tomasz Piotrowski                    Gim. Rzęczkowo              48,47

 

Bieg na 1500 m

1. Tomasz Musiał                            Gim. Zławieś Wielka      5.35,65

2. Krzysztof Olszak                         Gim. Górsk                        5.38,27

3. Dominik Grelewicz                    Gim. Rzęczkowo              5.48,70

4. Tomasz Kominek                        Gim. Rzęczkowo              6.03,56

5. Marcin Jenta                                Gim. Górsk                        6.11,41

 

Skok w dal

1. Piotr Jarząbkowski                     Gim. Rzęczkowo              5,14

2. Kamil Skrzek                                 Gim. Zławieś Wielka      4,63

3. Patryk Kwiatkowski                   Gim. Rzęczkowo              4,62

4. Krzysztof Olszak                         Gim. Górsk                        4,09

5. Bartosz Boniecki                         Gim. Zławieś Wielka      4,03

 

Skok wzwyż

1. Daniel Winogrodzki                   Gim. Zławieś Wielka      153

2. Kamil Skrzek                                 Gim. Zławieś Wielka      153

3. Damian Matysek                        Gim. Rzęczkowo              150

4. Patryk Kruszyński                       Gim. Górsk                        145

 

Rzut oszczepem

1. Paweł Warszawski                     Gim. Rzęczkowo              27,50

2. Karol Trzaska                                               Gim. Zławieś Wielka      27,30

3. Paweł Witkowski                       Gim. Górsk                        26,50

4. Mateusz Wiśniewski                 Gim. Zławieś Wielka      21,40

5. Adrian Raciniewski                    Gim. Górsk                        21,20

6. Mikołaj Grębicki                         Gim. Rzęczkowo              20,40

7. Sebastian Sala                             Gim. Zławieś Wielka      19,20

8. Paweł Dobrowolski                   Gim. Górsk                        12,00

 

Pchnięcie kulą 

1. Kacper Jóźwicki                           Gim. Zławieś Wielka      9,34

2. Marek Jędrzejewski                 Gim. Rzęczkowo              9,10

3. Szymon Mięsikowski                                Gim. Rzęczkowo              8,98

4. Mateusz Wiśniewski                 Gim. Zławieś Wielka      8,81

5. Adrian Raciniewski                    Gim. Górsk                        8,79

6. Jakub Boruch                                               Gim. Górsk                        8,66

7. Karol Trzaska                                               Gim. Zławieś Wielka      8,61

8. Paweł Dobrowolski                   Gim. Górsk                        8,59

9. Mateusz Rózga                           Gim. Górsk                        7,98

 

Sztafeta szwedzka

1. Gim. Rzęczkowo                         2.38,12

2. Górsk/Zławieś Wielka              2.40,36

 

Przeciąganie liny:
1. Górsk
2. Zławieś Wielka
3. Rzęczkowo

 

 

Piłka nożna kobiet:
1. Zławieś Wielka
2. Rzęczkowo

Najlepsza bramkarka: Katarzyna Puzdrowska
Najlepsza piłkarka: Joanna Niewiemska

Piłka nożna chłopcy:
1.Zławieś Wielka
2.Górsk
3. Rzęczkowo

Najlepszy bramkarz: Mateusza Kaczmarek
Najlepszy piłkarz: Anton Hartman


 

 

Klasyfikacja końcowa szkół:


1. ZS Zławieś Wielka   149 pkt
2. ZS Górsk                  97  pkt
3. ZS Rzęczkowo          84 pkt











 

  • autor: admin, data: 2012.06.01
wyświetl galerię w Cooliris

Wstecz

Banery

Kontakt

[obiekt mapy]
Urząd Gminy w Złejwsi Wielkiej
ul. Handlowa 7, 87-134 Zławieś Wielka
NIP: 956-18-57-719, REGON: 000547112
 
Dane do faktury: Gmina Zławieś Wielka,
ul. Handlowa 7, 87-134 Zławieś Wielka
NIP: 879 246 99 51

tel/fax.: 56 678 09 13, tel.: 56 674 13 11

Godziny otwarcia:

poniedziałek, środa, czwartek 7:00-15:15
wtorek: 8:00-16:15
piątek 7:00-14:00

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny..