Przejście do sekcji:

Aktualności

Mobilny Punkt Poradnictwa Prawnego i Obywatelskiego w naszej gminie

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Złejwsi Wielkiej wspólnie z Toruńskim Stowarzyszeniem Aktywności Społecznej  organizuje Mobilny Punkt Poradnictwa Prawnego i Obywatelskiego dla gminy Zławieś Wielka oraz cykl szkoleń „Prawo i Obywatel”.

Punkt Poradnictwa Prawnego i Obywatelskiego realizowany jest w ramach projektu pt.:

 

Interdyscyplinarne Poradnictwo Prawne i Obywatelskie  zintegrowane działania doradczo-szkoleniowe na rzecz rozwoju dostępności poradnictwa prawnego i obywatelskiego,

 

realizowanego przez Toruńskie Stowarzyszenie Aktywności Społecznej w partnerstwie publiczno-społecznym z tut. Ośrodkiem pomocy społecznej.

 

Poradnictwo świadczone będzie bezpośrednio podczas dyżurów w świetlicy integracyjnej w Złejwsi Wielkiej przy ulicy Słonecznej 28.

 

Pierwsze spotkanie na którym  mieszkańcy gminy Zławieś Wielka będą mogli skorzystać z bezpłatnego poradnictwa prawnego, socjalnego świadczone będzie podczas dyżuru zaplanowano na dzień 5 listopada 2012r. ( poniedziałek ) w godzinach od 15ºº do 19ºº.

 

Osoby zainteresowane mogą również w tej sprawie kontaktować się z pracownikami socjalnymi Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Złejwsi Wielkiej pod numerem telefonu (56) 674-39-66.

 

Nadmienia się , że projekt taki realizowany jest również dla mieszkańców Torunia, powiatu aleksandrowskiego, powiatu toruńskiego i cieszy się dużym zainteresowaniem społeczeństwa.

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego poradnictwa wszystkich mieszkańców naszej gminy.

 

 

                                                                                               

  • autor: Aldona Michalska Kierownik GOPS

Wróć