Urząd Gminy Zławieś Wielka

Nagłówek

Ułatwienia dostępu

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Menu

Menu

Menu

Treść strony

GMINNY OŚRODEK KULTURY i SPORTU W ZŁEJWSI MAŁEJ

Animacją życia kulturalnego w gminie zajmuje się Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, który powstał w 1990 roku jako placówka metodyczna, tworząca i rozwijająca wszelkie formy działalności kulturalno-oświatowej. Działalność merytoryczna ukierunkowana jest na organizację konkursów, wystaw, koncertów, pracę kół zainteresowań oraz imprez masowych o charakterze kulturalno-sportowym.


Chcąc wyjść naprzeciw zdolnościom i pasjom artystycznym, nasza placówka proponuje dzieciom, młodzieży oraz dorosłym zajęcia w sekcjach kulturalno-oświatowych.
Celem działalności Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu jest tworzenie warunków do aktywnego uczestnictwa społeczeństwa w kulturze i sporcie.


Właśnie w naszym Domu młodzi realizują siebie poprzez sztukę, rozwijają swoje zainteresowania, kształtują osobowość, stając się wyczulonymi na piękno i wrażliwymi na drugiego człowieka. GOKiS, to miejsce sprzyjające rozwojowi talentów, odkrywaniu siebie, nawiązywaniu kontaktów, przygotowującym społeczeństwo do aktywnego uczestnictwa w kulturze, czytelnictwie, rekreacji i sporcie.


Wszelkie przedsięwzięcia prowadzone są wspólnie z samorządem, placówkami oświatowymi, instytucjami, organizacjami, stowarzyszeniami oraz sponsorami, ponieważ wierzymy, że im więcej osób i instytucji włączonych jest w opracowanie, sfinansowanie i realizację programu, tym większe jest prawdopodobieństwo jego powodzenia. Chcemy łączyć tradycję z nowoczesnością, naukę z przyjemnością, a rozwój indywidualny z ideą wspólnoty rodzinnej i sąsiedzkiej.
Aby więcej się o nas dowiedzieć, zapraszamy w nasze progi. Jesteśmy otwarci na Państwa ciekawe pomysły.
 

Banery

Kontakt

[obiekt mapy]
Urząd Gminy w Złejwsi Wielkiej
ul. Handlowa 7, 87-134 Zławieś Wielka
NIP: 956-18-57-719, REGON: 000547112
 
Dane do faktury: Gmina Zławieś Wielka,
ul. Handlowa 7, 87-134 Zławieś Wielka
NIP: 879 246 99 51

tel/fax.: 56 678 09 13, tel.: 56 674 13 11

Godziny otwarcia:

poniedziałek, środa, czwartek 7:00-15:15
wtorek: 8:00-16:15
piątek 7:00-14:00

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny..