Urząd Gminy Zławieś Wielka

Nagłówek

Ułatwienia dostępu

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Menu

Menu

Menu

Treść strony

Niezwykłe zajęcia w Łążynie - zdjęcia

Wczoraj (16.01) w Szkole Podstawowej w Łążynie odbyły się nietypowe zajęcia. Podczas lekcji w ramach projektu „Regionalizacja – poznajemy swoją historię” uczniowie mieli okazję poznania technik i sztuki lepienia z gliny. Zajęcia obfitowały w wiele ciekawych historii, pokazów jak również dały dzieciom możliwość stworzenia swoich pierwszych dzieł sztuki. Te niezwykle ciekawe zajęcia przeprowadził Tomasz Poraziński, garncarz z Koronowa, który jak sam przyznał jest już „gatunkiem na wymarciu”, bowiem osób trudniących się w tym fachu zostało już w Polsce tylko 26.

Rusza projekt - „Regionalizacja – poznajemy swoją historię”

W dniu 24 października br. w Szkole Podstawowej w Łążynie odbyło się spotkanie organizacyjne, na które zostali zaproszeni dyrektorzy szkół podstawowych z terenu Gminy Zławieś Wielka wraz z przewodniczącymi samorządów uczniowskich. Zebranych gości przywitał Jan Surdyka Wójt Gminy Zławieś Wielka oraz Pan Bogusław Ziółkowski Dyrektor Szkoły w Łążynie, po krótkim wprowadzeniu głos zabrał Piotr Grodzki – Koordynator Projektu, który przedstawił główne cele oraz założenia projektowe (więcej informacji poniżej oraz w załączonej prezentacji multimedialnej).

Zbadaj swoją wiedzę o naszej gminie - ankieta

Zapraszamy do sprawdzenia swojej wiedzy nt. historii Gminy Zławieś Wielka. W załączeniu prezentujemy ankiety, które wypełniała młodzież szkolna w klasach 4-6 w Łążynie . Wszystko odbywało się w ramach przygotowania do projektu „Regionalizacja”. Zgodnie z przewidywaniami wyniki badań dały jasną odpowiedź, że edukacja o historii regionu jest konieczna.

Banery

Kontakt

[obiekt mapy]
Urząd Gminy w Złejwsi Wielkiej
ul. Handlowa 7, 87-134 Zławieś Wielka
NIP: 956-18-57-719, REGON: 000547112
 
Dane do faktury: Gmina Zławieś Wielka,
ul. Handlowa 7, 87-134 Zławieś Wielka
NIP: 879 246 99 51

tel/fax.: 56 678 09 13, tel.: 56 674 13 11

Godziny otwarcia:

poniedziałek, środa, czwartek 7:00-15:15
wtorek: 8:00-16:15
piątek 7:00-14:00

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny..